Volleybalvereniging Bedovo

Van der Vliet Bedrijfswagens Bedovo Dames 2

  dames2vanvliet

Trainingstijd: Dinsdagavond van 19:15 t/m 20:45 uur
Donderdagavond van 19:00 t/m 20:30 uur

 

Stand Bedovo Dames 2

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1HLB Van Daal/DS DS 81676614
2HLB Van Daal/DS DS 71667587
3VCH Schijndel DS 216624915
4Spirit DS 315433527
5Bedovo DS 217393237
6Ledub DS 615383131
7Peter Peters/TSR DS 316292441
8Ovoco DS 316191649
9Nuvo'68 DS 21610956
10VC Polaris DS 4157755

Uitslagen Bedovo Dames 2

DatumThuisUitUitslag
dinsdag 19 mrt 2019HLB Van Daal/DS DS 8Bedovo DS 24 - 0
zaterdag 16 mrt 2019Bedovo DS 2HLB Van Daal/DS DS 71 - 3
zaterdag 23 feb 2019Nuvo'68 DS 2Bedovo DS 21 - 3
zaterdag 16 feb 2019Bedovo DS 2Ledub DS 61 - 3
zaterdag 9 feb 2019Ovoco DS 3Bedovo DS 20 - 4
zaterdag 2 feb 2019Bedovo DS 2Peter Peters/TSR DS 31 - 3
zaterdag 19 jan 2019Bedovo DS 2VC Polaris DS 44 - 0
zaterdag 12 jan 2019Spirit DS 3Bedovo DS 23 - 1
zaterdag 8 dec 2018Bedovo DS 2HLB Van Daal/DS DS 80 - 4
vrijdag 23 nov 2018HLB Van Daal/DS DS 7Bedovo DS 24 - 0

Programma Bedovo Dames 2

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 13 april 201917:00Bedovo DS 2VCH Schijndel DS 2D'n Ekker, BEEK EN DONK

 

Copyright © 2019 Bedovo. All Right Reserve.