Volleybalvereniging Bedovo

Van der Vliet Bedrijfswagens Bedovo Dames 2

  dames2vanvliet

Trainingstijd: Dinsdagavond van 19:15 t/m 20:45 uur
Donderdagavond van 19:00 t/m 20:30 uur

 

Stand Bedovo Dames 2

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1HLB Van Daal/DS DS 8629231
2HLB Van Daal/DS DS 7626213
3VCH Schijndel DS 2524191
4Bedovo DS 27211712
5Ledub DS 66171411
6Spirit DS 36171411
7Peter Peters/TSR DS 3811923
8Ovoco DS 376523
9VC Polaris DS 453318
10Nuvo'68 DS 261123

Uitslagen Bedovo Dames 2

DatumThuisUitUitslag
dinsdag 20 nov 2018Bedovo DS 2Ovoco DS 33 - 1
zaterdag 17 nov 2018Bedovo DS 2Nuvo'68 DS 24 - 0
zaterdag 10 nov 2018Ledub DS 6Bedovo DS 23 - 2
zaterdag 27 okt 2018Peter Peters/TSR DS 3Bedovo DS 21 - 3
zaterdag 6 okt 2018VC Polaris DS 4Bedovo DS 20 - 4
zaterdag 29 sep 2018Bedovo DS 2Spirit DS 31 - 3
zaterdag 22 sep 2018VCH Schijndel DS 2Bedovo DS 24 - 0

Programma Bedovo Dames 2

DatumTijdThuisUitSporthal
vrijdag 23 november 201819:00HLB Van Daal/DS DS 7Bedovo DS 2De Misse, DEN DUNGEN
zaterdag 8 december 201819:00Bedovo DS 2HLB Van Daal/DS DS 8D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 12 januari 201913:00Spirit DS 3Bedovo DS 2De Hazelaar, ROSMALEN
zaterdag 19 januari 201919:00Bedovo DS 2VC Polaris DS 4D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 2 februari 201919:00Bedovo DS 2Peter Peters/TSR DS 3D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 9 februari 201911:30Ovoco DS 3Bedovo DS 2De Rusheuvel, OSS
zaterdag 16 februari 201919:00Bedovo DS 2Ledub DS 6D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 23 februari 201913:00Nuvo'68 DS 2Bedovo DS 2De Hongerman, NUENEN
zaterdag 16 maart 201919:00Bedovo DS 2HLB Van Daal/DS DS 7D'n Ekker, BEEK EN DONK
dinsdag 19 maart 201921:00HLB Van Daal/DS DS 8Bedovo DS 2De Misse, DEN DUNGEN

 

Copyright © 2018 Bedovo. All Right Reserve.