Volleybalvereniging Bedovo

Next Bedovo Dames 1

  

Trainingstijd: Dinsdagavond van 20:45 t/m 22:45 uur

Klik hier voor de wedstrijdverslagen van Dames 1

Stand Bedovo Dames 1 

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Peelpush DS 416604918
2Bedovo DS 116564522
3Ledub DS 416524325
4VC Velden DS 316504226
5VC Trivia DS 116474028
6Hovoc DS 215423629
7Grashoek DS 116373237
8VC Olympia DS 315332735
9Olsredlem DS 115322836
10Havoc DS 316312840
11Livoc Liessel DS 215221944
12Civitas DS 1168857

Uitslagen Bedovo Dames 1 

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 8 feb 2020Bedovo DS 1Olsredlem DS 13 - 1
zaterdag 1 feb 2020Ledub DS 4Bedovo DS 12 - 3
zaterdag 25 jan 2020VC Olympia DS 3Bedovo DS 11 - 3
zaterdag 18 jan 2020Bedovo DS 1Grashoek DS 13 - 1
zaterdag 11 jan 2020VC Trivia DS 1Bedovo DS 14 - 0
dinsdag 17 dec 2019Bedovo DS 1VC Trivia DS 13 - 1
zaterdag 7 dec 2019Peelpush DS 4Bedovo DS 14 - 0
zaterdag 30 nov 2019Bedovo DS 1Civitas DS 14 - 0
zaterdag 23 nov 2019Bedovo DS 1Ledub DS 44 - 0
zaterdag 16 nov 2019Hovoc DS 2Bedovo DS 13 - 2

Programma Bedovo Dames 1

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 7 maart 202014:30Havoc DS 3Bedovo DS 1De Stappert, HAPS
zaterdag 14 maart 202017:00Bedovo DS 1Hovoc DS 2D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 21 maart 202018:15Civitas DS 1Bedovo DS 1Ruben Kogeldans Sporthal, VENLO
zaterdag 28 maart 202015:00Bedovo DS 1Peelpush DS 4D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 4 april 202017:00VC Velden DS 3Bedovo DS 1De Vilgaard, VELDEN
zaterdag 18 april 202017:00Bedovo DS 1Livoc Liessel DS 2D'n Ekker, BEEK EN DONK

 

Copyright © 2020 Bedovo. All Right Reserve.