Volleybalvereniging Bedovo

Cafe Thuis Bedovo Heren 1

teamfoto201516web

 

teamfoto201516webCT

cafethuis

Trainingstijd: Dinsdagavond van 21:00 t/m 22:30 uur

Klik hier voor de wedstrijdverslagen van Heren 1

 

Stand Heren 1 Poule 

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Peelpush HS 2625215
2Bedovo HS 1623196
3Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 18231915
4Civitas HS 1419151
5Were-Di HS 1518146
6Havoc HS 1511911
7VC Athos '70/VC Trivia HS 1611916
8Shock '82 Cuijk HS 1510912
9Livoc Liessel HS 169818
10Hovoc HS 243314
11VC Volt HS 473325

Uitslagen Bedovo heren 1 

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 9 nov 2019Bedovo HS 1Were-Di HS 14 - 0
zaterdag 2 nov 2019Bedovo HS 1Peelpush HS 23 - 2
zaterdag 26 okt 2019Bedovo HS 1Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 11 - 3
zaterdag 19 okt 2019Livoc Liessel HS 1Bedovo HS 10 - 4
zaterdag 12 okt 2019Bedovo HS 1VC Athos '70/VC Trivia HS 14 - 0
zaterdag 28 sep 2019Bedovo HS 1Hovoc HS 23 - 1

Programma Bedovo heren 1 

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 16 november 201919:00Havoc HS 1Bedovo HS 1De Stappert, HAPS
zaterdag 23 november 201916:30VC Volt HS 4Bedovo HS 1LACO Sportcentrum Cuijk, CUIJK
zaterdag 30 november 201919:00Bedovo HS 1Civitas HS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 14 december 201919:00Shock '82 Cuijk HS 1Bedovo HS 1LACO Sportcentrum Cuijk, CUIJK
zaterdag 11 januari 202017:00Hovoc HS 2Bedovo HS 1Dendron Sporthal, HORST
zaterdag 18 januari 202017:00Bedovo HS 1Livoc Liessel HS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 25 januari 202019:00VC Athos '70/VC Trivia HS 1Bedovo HS 1De Kruisweide, SEVENUM
zaterdag 1 februari 202017:00Bedovo HS 1VC Volt HS 4D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 8 februari 202016:30Peelpush HS 2Bedovo HS 1De Korref, MEIJEL
zaterdag 7 maart 202016:00Were-Di HS 1Bedovo HS 1Sportcentrum Molenbroek, GEMERT

Copyright © 2019 Bedovo. All Right Reserve.