Volleybalvereniging Bedovo

Next Bedovo Dames 1

  

Trainingstijd: Dinsdagavond van 20:45 t/m 22:45 uur

Klik hier voor de wedstrijdverslagen van Dames 1

Stand Bedovo Dames 1 

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Peelpush DS 411423411
2Ledub DS 412423416
3Bedovo DS 112413317
4Hovoc DS 212383220
5VC Velden DS 311373116
6VC Trivia DS 112322823
7VC Olympia DS 312282327
8Grashoek DS 111272324
9Olsredlem DS 112272328
10Livoc Liessel DS 212161336
11Havoc DS 311151432
12Civitas DS 1125543

Uitslagen Bedovo Dames 1 

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 11 jan 2020VC Trivia DS 1Bedovo DS 14 - 0
dinsdag 17 dec 2019Bedovo DS 1VC Trivia DS 13 - 1
zaterdag 7 dec 2019Peelpush DS 4Bedovo DS 14 - 0
zaterdag 30 nov 2019Bedovo DS 1Civitas DS 14 - 0
zaterdag 23 nov 2019Bedovo DS 1Ledub DS 44 - 0
zaterdag 16 nov 2019Hovoc DS 2Bedovo DS 13 - 2
dinsdag 12 nov 2019Bedovo DS 1Havoc DS 33 - 1
zaterdag 2 nov 2019Olsredlem DS 1Bedovo DS 11 - 3
dinsdag 22 okt 2019Bedovo DS 1VC Velden DS 33 - 1
zaterdag 19 okt 2019Bedovo DS 1VC Olympia DS 34 - 0

Programma Bedovo Dames 1

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 18 januari 202015:00Bedovo DS 1Grashoek DS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 25 januari 202019:00VC Olympia DS 3Bedovo DS 1Piushof, PANNINGEN
zaterdag 1 februari 202019:00Ledub DS 4Bedovo DS 1Zuiderpoort, BUDEL
zaterdag 8 februari 202015:30Bedovo DS 1Olsredlem DS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 7 maart 202014:30Havoc DS 3Bedovo DS 1De Stappert, HAPS
zaterdag 14 maart 202017:00Bedovo DS 1Hovoc DS 2D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 21 maart 202018:15Civitas DS 1Bedovo DS 1Ruben Kogeldans Sporthal, VENLO
zaterdag 28 maart 202015:00Bedovo DS 1Peelpush DS 4D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 4 april 202017:00VC Velden DS 3Bedovo DS 1De Vilgaard, VELDEN
zaterdag 18 april 202017:00Bedovo DS 1Livoc Liessel DS 2D'n Ekker, BEEK EN DONK

 

Copyright © 2020 Bedovo. All Right Reserve.