Volleybalvereniging Bedovo

Next Bedovo Dames 1

  

Trainingstijd: Dinsdagavond van 20:45 t/m 22:45 uur

Klik hier voor de wedstrijdverslagen van Dames 1

Stand Bedovo Dames 1 

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Bedovo DS 110373012
2Ledub DS 410352813
3Hovoc DS 210342815
4Peelpush DS 49332710
5VC Velden DS 310322716
6VC Trivia DS 19252217
7Olsredlem DS 110232023
8VC Olympia DS 310231923
9Grashoek DS 19181623
10Havoc DS 310151428
11Livoc Liessel DS 210151229
12Civitas DS 1115539

Uitslagen Bedovo Dames 1 

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 7 dec 2019Peelpush DS 4Bedovo DS 14 - 0
zaterdag 30 nov 2019Bedovo DS 1Civitas DS 14 - 0
zaterdag 23 nov 2019Bedovo DS 1Ledub DS 44 - 0
zaterdag 16 nov 2019Hovoc DS 2Bedovo DS 13 - 2
dinsdag 12 nov 2019Bedovo DS 1Havoc DS 33 - 1
zaterdag 2 nov 2019Olsredlem DS 1Bedovo DS 11 - 3
dinsdag 22 okt 2019Bedovo DS 1VC Velden DS 33 - 1
zaterdag 19 okt 2019Bedovo DS 1VC Olympia DS 34 - 0
zaterdag 5 okt 2019Grashoek DS 1Bedovo DS 12 - 3
zaterdag 21 sep 2019Livoc Liessel DS 2Bedovo DS 10 - 4

Programma Bedovo Dames 1

DatumTijdThuisUitSporthal
dinsdag 17 december 201921:00Bedovo DS 1VC Trivia DS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 11 januari 202017:00VC Trivia DS 1Bedovo DS 1Dendron Sporthal, HORST
zaterdag 18 januari 202015:00Bedovo DS 1Grashoek DS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 25 januari 202019:00VC Olympia DS 3Bedovo DS 1Piushof, PANNINGEN
zaterdag 1 februari 202019:00Ledub DS 4Bedovo DS 1Zuiderpoort, BUDEL
zaterdag 8 februari 202017:00Bedovo DS 1Olsredlem DS 1D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 7 maart 202014:30Havoc DS 3Bedovo DS 1De Stappert, HAPS
zaterdag 14 maart 202017:00Bedovo DS 1Hovoc DS 2D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 21 maart 202018:15Civitas DS 1Bedovo DS 1Ruben Kogeldans Sporthal, VENLO
zaterdag 28 maart 202015:00Bedovo DS 1Peelpush DS 4D'n Ekker, BEEK EN DONK

 

Copyright © 2019 Bedovo. All Right Reserve.