Volleybalvereniging Bedovo

Van der Vliet Bedrijfswagens Bedovo Dames 2

  dames2vanvliet

Trainingstijd: Dinsdagavond van 19:15 t/m 20:45 uur
Donderdagavond van 19:00 t/m 20:30 uur

 

Stand Bedovo Dames 2

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1VC Blox DS 1630240
2HLB Van Daal/DS DS 8626214
3Detac DS 4624205
4Hajraa DS 6623186
5Ovoco DS 16171411
6Bedovo DS 26151312
7Spirit DS 3611916
8Peter Peters/TSR DS 256515
9VC Bravo DS 653318
10VC Polaris DS 540016
11TFC DS 5 (Degradatie)60024

Uitslagen Bedovo Dames 2

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 9 nov 2019Bedovo DS 2VC Blox DS 10 - 4
zaterdag 2 nov 2019Bedovo DS 2Peter Peters/TSR DS 24 - 0
zaterdag 12 okt 2019Bedovo DS 2Hajraa DS 61 - 3
zaterdag 5 okt 2019Ovoco DS 1Bedovo DS 23 - 1
zaterdag 28 sep 2019Bedovo DS 2VC Polaris DS 54 - 0
zaterdag 21 sep 2019Spirit DS 3Bedovo DS 22 - 3

Programma Bedovo Dames 2

DatumTijdThuisUitSporthal
vrijdag 15 november 201921:00HLB Van Daal/DS DS 8Bedovo DS 2De Misse, DEN DUNGEN
zaterdag 23 november 201912:00TFC DS 5Bedovo DS 2Terra-Victa, ODILIAPEEL
zaterdag 30 november 201919:00Bedovo DS 2Detac DS 4D'n Ekker, BEEK EN DONK
zaterdag 7 december 201918:00VC Bravo DS 6Bedovo DS 2De Wedert, VALKENSWAARD

 

Copyright © 2019 Bedovo. All Right Reserve.